با سلام و احترام خدمت تمامی کاربران

قوانین و شرایط قرارداد در کادوپیچ

کاربر مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون پروفایل خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه  کادوپیچ نمي باشد.

اطلاعات تماس :

کادوپیچ جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به کادوپیچ اطلاع دهد در غير اين صورت  کادوپیچ هيچ مسئوليتي را در اين رابطه نمي پذيرد.

سفارش کالا :

کادوپیچ حداكثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش، توسط شما و واريز وجه به حساب  شما را آماده سازي نموده و اطلاعات آن را به آدرس ايميل شما ارسال خواهد نمود.

بازگشت هزینه :

کادوپیچ متعهد میشود که در صورت عدم رضایت مشتری از کالا و داشتن عیب روی سفارش دریافتی ، تا حداکثر ۲۴ ساعت مبلغ را به کاربر برمیگرداند

قوانین کسب درآمد :

• کادوپیچ هیچ مسوولیتی در قبال وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی کادوپیچ در آن قرار میگیرید نمیپذیرد.

• توجه داشته باشید که حق کسب درآمد در قبال ارجاع بازدید و فروش تعیین شده و در صورتی که هر گونه کسب درآمد به طریقی غیر از قرار دادن بنر در وبسایت انجام شود، شامل حق کسب درآمد این سیستم نمیباشد.

• تمامی وب سایت ها قبل از واریز وجه بررسی میشوند و همچنین سابقه سایت نیز از طرف ما قابل بررسی است. در واقع میتوانیم مشاهده کنیم آیا در هر تاریخ بنر در سایت شما بوده و یا نبوده بنابر این خواهشمند است صداقت را در کسب درآمد رعایت کنید.

• شما مجاز به استفاده از سیستم کسب درآمد برای ثبت سفارش های خود نمیباشید.

• در صورت غیرفعال شدن اکانت کسب درآمد شما، هیچ حق کسب درآمد از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت.

• هرگونه سوء استفاده از سیستم کسب درآمد باعث مسدود شدن حساب کسب درآمد شما خواهد شد.

• حق کسب درآمد فقط برای سفارش های جدید بوده و شامل دوره های بعدی نخواهد شد .

کلیه قیمت های سایت بروز بوده و کاربر جهت اطلاع از تعرفه های جدید می بایست همواره وب کادوپیچ را بررسی نمایید. با توجه متغیر بودن نرخ ارز محاسبه می گردد .

کادوپیچ مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.تمامي اين موارد و تغييرات در اخبار گروه به صورت هفتگي براي کليه کاربران ارسال مي شود. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.

کادوپیچ به مدیریت آقای اشکان محمدی اداره می گردد.

پرداخت ها:

شما موظف هستيد كه حداكثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش هر کالا  مبلغ قابل پرداخت را به حساب واريز و کادوپیچ را مطلع كنيد ، در غير اينصورت سفارش شما لغو خواهد شد.